Kúpa mojej spoločnosti prebehla rýchlo a tak ako bolo deklarované na webstránke a v ďalšej komunikácii. Komunikácia bola naozaj vynikajúca, otázky mi boli zodpovedané vždy online, aj cez víkendy.. Určite sa aj v budúcnosti obrátim na spoločnosť Spencer s.r.o.., ak budem potrebovať niektorú zo služieb, ktoré poskytujú. Môžem len odporučiť. Ďakujem! 

Zuzana Beňová TaJaMed s.r.o.

Rada by som sa podelila o moju skúsenosť pri kúpe ready made firmy. Ponuku firiem z portfólia Spencer s.r.o. som si našla na internete. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym,flexibilným a milým prístupom. Celý predaj prebehol veľmi rýchlo, čo naozaj oceňujem. Skutočne dobrá voľba -  doporučujem a ešte raz ďakujem.

Martina Hladká Ortiel

Rozhodol som sa, že sa osamostatním a preberiem od šéfa 3 kamióny k čomu som potreboval vlastnú sro, ktorá je platca DPH. Komunikácia zo strany Spencer bola perfektná, aktívne riešili, kedy sa mi podarí prísť na Slovensko podpísať dokumenty a dokonca mi vybavili, že sme sa vedeli stretnúť u notára cez víkend, kedže som sa z ciest vracal na Slovensku v piatok v noci a ochádzal v nedelu ráno. Všetky papiere boli pripravené, iba som ich podpísal u notára. Môžem len odporúčať. 

Michal Andrašovič KK Trans