👉 časová úspora 2 mesiace a viac – toľko trvá proces založenia novej firmy plus jej následná registrácia k DPH

👉 nemusíte absolvovať „pohovor“ na daňovom úrade prečo chcete byť platiteľ DPH

👉 nemusíte daňovému úradu predkladať podnikateľský zámer, zmluvy, faktúry, kto budú vaši obchodní partneri a zmluvy s nimi podpísané

👉 nehrozí vám riziko platby daňovej zábezpeky

✅ Ak chcete spustiť nové podnikanie, viete že musíte byť platiteľom DPH, vážite si svoj čas a nechcete sa prosiť daňovým úradníkom ready made firma s DPH je pre vás vhodnou voľbou. Pripomíname, že pre klientov z celej SR máme k dispozícii len niekoľko firiem, ktoré spĺňajú vyššie uvedené kritériá

✅ Ak máte otázky napíšte nám, obratom Vám ich zodpovieme

Platca dph ready made Spencer.png

Plánujete podnikať, vyrábať alebo predávať svoje produkty odberateľom, ktorí sú platcami DPH? Prípadne potrebujete na začiatku podnikania investovať do zariadení alebo kúpy auta? Potom bude firma, ktorá je registrovaným platcom DPH pre vás výhodnejšia ako tá, ktorá platcom nie je.
V prípade, že je váš obrat bude minimálne 49.790 Euro za 12 predchádzajúcich po sebe idúcich kalendárnych mesiacov, platenie DPH bude vyplývať zo zákona a platcom DPH sa budete musieť stať.

Povinná registrácia a plánovaní obchodní partneri

Povinnú registráciu platiteľa DPH musíte vykonať ak máte sídlo, miesto podnikania, alebo prevádzkareň na Slovensku a ak dosiahnete uvedený obrat takmer päťdesiattisíc Eur. Ak ešte firmu nemáte len práve zvažujete jej založenie, ušetrite si čas spojený s časovo a administratívne náročným procesom registrácie.
Je dôležité si uvedomiť aj kto budú moji obchodní partneri? Budú platcami DPH alebo to budú koneční odberatelia? Pri nákupe tovaru alebo služieb treba rozlišovať, či sa nakupuje a predáva platiteľovi alebo neplatiteľovi dane. Podľa toho sa rozhodnete či si zaobstarať firmu s dobrovoľnou registráciou DPH.

Výhody platenia DPH v priebehu podnikania

Ak ste platiteľom DPH môže to byť v rôznych prípadoch vašou konkurenčnou výhodou oproti neplatiteľovi DPH. Ak nakupujete tovary a služby od iných platiteľov dane a ďalej realizujete dodávky tovarov a služieb pre platiteľov dane v tuzemsku alebo iného členského štátu je pre vás platenie DPH výhodné. V takom prípade si totiž sám môžete uplatniť odpočet dane na vstupe, ktorá je súčasťou nakupovaných tovarov a služieb a súčasne v cenách svojich dodávok uplatňujete daň na výstupe, ktorú si zase môžu odpočítať vaši odberatelia.
V priebehu podnikania si takisto budete môcť uplatniť DPH z nakúpeného tovaru, služieb, pohonných hmôt, kancelárskych potrieb atď. Ak používate viac áut a prevádzkujete kanceláriu môžu to byť mesačne aj stovky Eur odpočítateľných položiek. Na druhej strane si treba uvedomiť, že tým, že ste platcom DPH ste povinný svoje služby a tovary navýšiť o sumu dane z pridanej hodnoty 20%, prípadne zníženej sadzby 10%. Vrátená DPH vám však na začiatku podnikania pomôže na ďalší rozvoj.

Ako sa stať čo najrýchlejšie platiteľom DPH

Ak potrebujete fakturovať s DPH ihneď, najlepšou voľbou je pre Vás kúpa hotovej kapitálovej spoločnosti registrovanej na DPH. Oproti bežnej procedúre, ktorá trvá až 7 týždňov ju budete mať do týždňa. Takúto spoločnosť bez histórie si môžete zakúpiť okamžite pričom získavate 24 hod servis a nemusíte sa obávať akýchkoľvek nemilých prekvapení od predchádzajúcich konateľov, ani žiadnych podlžností, keďže najistejšie je zakúpiť si spoločnosť, ktorá nemá žiadnu históriu 

82544856_128540511951376_5577139188475625472_o.jpg

Čoraz viac podnikateľov sa sťažuje na komplikácie pri zápise ich firmy do obchodného registra. Problémom sú najmä predĺžené lehoty, kvôli ktorým sa už oneskorilo založenie viacerých spoločností.

Najviac prípadov oneskoreného zápisu do obchodného registra zažívajú podnikatelia, ktorí si zakladajú spoločnosť v Bratislave. Tamojšie súdy čelia obrovskému náporu, pre ktorý firmy nestíhajú zapísať včas. Majitelia takto poškodených firiem tak na základe vlastnej skúsenosti odporúčajú pristúpiť ku kúpe ready-made s.r.o. S tou sa totiž zdĺhavému čakaniu vyhnete.

Ready-made firma na kľúč so zápisom v OR SR
Ready-made firmy prinášajú viacero výhod. Tou hlavnou je rýchle a jednoduché založenie. Zákazník si totiž kúpi hotovú firmu na kľúč, ktorá je už kompletne pripravená na podnikanie. V cene balíka je vybavenie všetkých právnych a administratívnych úkonov vrátane dodania potrebných dokumentov. Samozrejmosťou je vybavenie zápisu firmy do obchodného registra.

Ktoré právne náležitosti vybavíme za vás:
- registrácia firmy k dani z príjmov, pridelenie IČO, DIČ
- platná registrácia firmy k DPH, pridelenie IČ DPH
- zápis do obchodného registra, bez ohľadu na miesto pôsobenia
- vybavenie všetkých dokumentov potrebných k podnikaniu
- možnosť dodatočnej úpravy firemných údajov na požiadanie

S ready-made firmou podnikáte už zajtra
Kúpa hotovej ready-made firmy s vybaveným zápisom do obchodného registra vám umožní začať podnikať okamžite. Nečakajú vás žiadne úrady, žiadne predĺžené lehoty, žiadne straty príjmov spôsobené zdržaním pri zakladaní spoločnosti. Spoľahnúť sa môžete aj na diskrétny a seriózny prístup, vďaka ktorému rozbehnete svoje podnikanie naplno už zajtra.

Ak ste pripravení ihneď naštartovať svoj biznis, máme pre vás ponuku šitú na mieru. Oslovte nás kedykoľvek a získajte kompletné informácie o možnosti kúpy hotovej firmy registrovanej k DPH s okamžitým zápisom do obchodného registra.

Odvediete 100 % prácu, no pri vyplácaní odmeny sa vám neujde celá dohodnutá suma. Časť zisku totiž putuje na účet firmy, cez ktorú ste odmenu za dané služby fakturovali. Takýmto stratám môžete povedať okamžité "nie". Jednoduchým riešením je kúpa hotovej firmy s.r.o.

Čo je hotová firma a ako sa zakladá
Je to spoločnosť ako každá iná. Ide o klasickú s.r.o., ktorá však podnikateľom ponúka okamžité založenie bez absolvovania vstupného procesu. O všetky náležitosti sa totiž postará spoločnosť zodpovedná za predaj takýchto spoločností. Kupujúci sa tak dostane k hotovej firme, na ktorú fakturuje všetky služby dodané odberateľom a tým dosahuje 100 % zisk.

Čo klient kúpou firmy získa:
- hotovú spoločnosť pripravenú na podnikanie
- registráciu firmy k dani z príjmu aj k DPH
- základné splatné imanie vo výške 5000 €
- možnosť dodatočnej zmeny údajov firmy

Takáto firma vám zaistí 100 % zisk
Ihneď po jej kúpe a následnom zápise do Obchodného registra môžete začať fakturovať. Celá fakturovaná čiastka sa tak pripíše priamo na váš firemný účet. Tým sa vyhnete stratám, ku ktorým dochádza v prípade fakturácie na iné spoločnosti, ktoré si zvyknú pýtať pár percent z danej sumy ako „províziu“.

Modelový príklad fakturácie na cudziu firmu:
Celková odmena za stavebné práce: 2000 €
Provízia pre cudziu firmu: 8 % = 160 €
Zisk dodávateľa prác: 1840 €

Modelový príklad fakturácie na vlastnú firmu:
Celková odmena za stavebné práce: 2000 €
Provízia pre cudziu firmu: 0 %
Zisk dodávateľa prác: 2000 €

Obrovským plusom kúpy vlastnej ready-made firmy nie je len 100 % zisk za odvedenú prácu. Majitelia týchto spoločností majú zároveň prehľad o svojich príjmoch, ktoré sú na rozdiel od fakturácie na inú firmu nadobúdané v úplnom súlade so zákonom.

Stante sa tiež majiteľom hotovej spoločnosti už dnes.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať