Vreckový vysávač ETA 050090010 AERO

Kód: ETA050090010
Neohodnotené
€107,99 –35 %
Vreckový vysávač ETA 050090010 AERO
€107,99 –35 % €69,98 / ks €58,32 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sáčkový vysávač ETA Aero disponuje ECO motorom s nižším príkonom pre úsporu elektrickej energie. Zároveň má vysoko účinné vysávanie - vhodný je tak pre bežné aj náročnejšie upratovanie. So svojimi praktickými rozmermi a nižšou hmotnosťou je dobre skladovateľný a jednoduchý na manipuláciu. Vďaka svojmu motoru sa radí do energetickej triedy A.
Vysávač je vybavený elektronickou reguláciou pre optimálne nastavenie sacieho výkonu, ktorý nájdete priamo na vysávači. Pomocou mechanickej regulácie na držadle si potom môžete nastaviť okamžité zníženie sacieho výkonu podľa aktuálnej potreby. Ochrana proti prehriatiu zabráni pred prípadným spálením motoru.
Veľmi kvalitný HEPA filter sa postará o účinnú filtráciu. Na plný prachový sáčok, o celkovom objeme 2l, vás vysávač upozorní pomocou signalizácie. Pokiaľ sa stane, že z akéhokoľvek dôvodu nebude vložený prachový sáčok vo vysávači, bezpečnostná poistka zabráni zapnutiu.
Nech už doma máte podlahu drevenú, plávajúcu, PVC, vinyl, linoleum, alebo mramoleum, mäkčené pojazdné kolieska budú zvlášť šetrné k vaším podlahám. Akčný rádius vysávača je 8 m, zvládnete tak upratať rýchlo a ľahko celý byt. Pohyb vám uľahčí otočné koliesko o 360°, vysávač sa bude tak plynule presúvať do všetkých strán. Vysávač šetrný k spotrebe energie aj k vašej peňaženke!

Charakteristika a technické údaje:
Dĺžka kábla: 5 m
Energetická trieda: A
HEPA filter: áno
Hlučnosť: 77 dB
Hubica na tvrdé podlahy: Áno
Mäkké zadné kolieska: Áno
Objem prachového sáčku alebo nádoby: 2 l
Typ trubiek: kovová teleskopická
Prívodný kábel: automatické navinutie
Regulácia výkonu: na vysávači
Typ vysávača: ležatý
Vysávanie: suché
Zdroj energie: sieťový 230V
Príslušenstvo v balení: podlahová hubica, vankúšová hubica, štrbinová hubica, parketová hubica
Typ filtrácie: sáčkový
Akčný rádius/ dosah: 8 m
Druh filtra: HEPA H 12
Trieda účinnosti vysávanie kobercov: D
Trieda účinnosti vysávanie tvrdých podláh: A
Príkon vysávača: 700 W
Trieda emisií prachu z vysávača: A

Počas niekoľkých desaťročí prítomnosti značky ETA na slovenskom trhu sa táto značka v maximálnej miere udomácnila a stala sa synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti. Ľahký a ekologický vreckový vysávač ETA Aero šetrí energiu vďaka ECO motoru s príkonom 700 W, vhodný pre všetky typy podláh. Súčasťou vybavenia je univerzálna podlahová hubica s výsuvným kartáčom, ďalej parketová hubica na tvrdé podlahy. Sacia kovová teleskopická trubica umožňuje ideálne nastavenie výšky pre užívateľa.Ďalšie príslušenstvo v podobe štrbinovej hubice, vankúšovej hubice a kartáču s jemnými štetinami. S uskladnením vysávača ETA Aero vám pomôže praktická integrovaná rukoväť, a možnosť dvoch parkovacích polôh.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: