Vplyv morského vzduchu a vody na naše zdravie


Vplyv morského vzduchu a vody na naše zdravie


"Je vedecky dokázané, že morská voda má takmer totožné zloženie ako ľudská  krvná plazma."

 

Aj vďaka tomu je prírodnou medicínou, ktorá dokáže zlepšiť celkový zdravotný stav. 
Morská voda obsahuje množstvo vitamínov, minerálnych solí, aminokyselín a mikroorganizmov, ktoré na nás pôsobia 
antibakteriálne a antibioticky. Vďaka podobnosti s našou plazmou posilňuje náš organizmus a robí ho odolnejším voči rôznym druhom infekcií. Obsahuje tiež veľké množstvo magnézia, čím hydratuje pokožku, znižuje výskyt začervenania pokožky a pomáha pri liečbe kožných problémov.

Morský vzduch obsahuje zložky morskej vody a záporné ióny, čím urýchľuje schopnosť absorbovať kyslík a to vedie k pokojnejšiemu a osviežujúcejšiemu spánku.

 

Taktiež účinne zmierňuje symptómy respiračných ochorení ako napríklad chrípka, bronchitída či astma.
 

Chcete si dopriať blahodarné účinky morského vzduchu každý deň v pohodlí domova? S tým vám pomôže patentovaný simulátor morského vzduchu maremed® MK500

od spoločnosti Beurer. So špeciálnou prírodnou morskou soľou vytvára podnebie morského vzduchu neodlíšiteľné od prírodného morského podnebia. Soľ sa vyrába výlučne pre spoločnosť Beurer, skladá sa zo 100% prírodných solí s viac ako 65 hodnotnými minerálmi a stopovými prvkami. Simulátor vzduch čistí, mineralizuje, sterilizuje, ionizuje a zvlhčuje, čím kombinuje výhody čističky vzduchu a zvlhčovača vzduchu. Nočný režim s redukciou šumu a vypnutím displeja zabezpečuje príjemné používanie aj počas spánku.

 

V čom je simulátor morského vzduchu odlišný od zvlhčovača?

Simulátor morského vzduchu Beurer maremed® MK500 v sebe spája vlastnosti, ktorými disponuje zvlhčovač (zvlhčuje) a čistička vzduchu (čistí vzduchu) s benefitmi morského podnebia. To ocenia najmä ľudia s dýchacími ťažkosti (astmatici, alergici...), ktorým sa vďaka simulátoru bude dýchať omnoho ľahšie. Vďaka UVC lampe, ktorú má simulátor v sebe zabudovanú, eliminuje až 
99% choroboplodných zárodkov z vody a vzduchu, čo samostatný zvlhčovač nedokáže.

  • vytvára podnebie morského vzduchu 
  • čistí, mineralizuje, dezinfikuje, ionizuje a zvlhčuje vzduch
  • eliminuje 99% choroboplodných zárodkov z vody a vzduchu 
  • zlepšuje kvalitu spánku

 

https://www.spencer.sk/simulator-morskeho-vzduchu-beurer-maremed-mk-500/