Viacúčelový vysávač ETA 422290000 BARELLO

Kód: ETA422290000
Neohodnotené
€113,99 –30 % €79,98 / ks €66,65 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Viacúčelový vysávač ETA Barello sa nezľakne žiadnej špiny – hravo si poradí s prachom a suchými nečistotami, ale aj s vysávaním tekutín. Zmena zo suchého na mokré vysávanie je navyše rýchla a jednoduchá.
Silný motor s príkonom 1400 W sa postará o perfektný výkon, filtráciu nečistôt potom zaistí kvalitný HEPA filter. Častice prachu potom putujú do vrecka na prach o objeme 2,5 litra alebo rovno do veľkej nádoby na odpad, ktorá ich pojme až 11 litrov. Je tak úplne na vás, či bude vysávač Barello vreckový alebo bezvreckový.
Nádoba na odpad je vám plne k dispozícii tiež pri vysávaní mokrých nečistôt, ktorých polapí až 8 litrov. Na jej plnú kapacitu vás upozorní bezpečnostný plavák.
Nielen na jeseň potom príde vhod funkcia vyfukovania vzduchu, pred ktorou sa pracú z cesty ako nánosy nečistôt, tak aj lístie.
Používanie viacúčelového vysávača ETA Barello vám uľahčí veľký akčný rádius 8 m, ktorý spolu s kolieskami otočnými o 360° zaistí ľahké presuny po celej domácnosti.
V duchu jednoduchosti sa nesie tiež zostavenie vysávača a jeho ovládanie. Intenzitu satia môžete regulovať mechanicky priamo na hadici. Pevné a praktické držadlo je nápomocné pri manipulácii, zatiaľ čo štyri kolieska zaisťujú perfektnú stabilitu.
Permanentné textilné vrecko na prach navyše môžete používať zas a znovu, čím šetríte nielen peniaze, ale aj životné prostredie.

Charakteristika a technické údaje:
príkon 1400 W
suché, mokré vysávanie, fúkanie
hlučnosť 89 db(A)
akčný rádius 8 m
dĺžka kábla 5 m
objem vrecka na prach 2,5 l, objem nádoby na odpad 11 l / nádrže na čistiaci roztok 4 l
bez regulácie sacieho výkonu
PRÍSLUŠENSTVO: parketová hubica 2 v 1 s vymeniteľnými lamelami (kefa - suché vysávanie, gumová - mokré vysávanie) na tvrdé podlahy, štrbinová hubica, kefka s jemnými štetinkami, sacie trubice (plastové)

Aby ste mohli všetky funkcie vysávača ETA Barello využívať skutočne naplno, nájdete v balení hneď niekoľko kusov praktického príslušenstva. Okrem dvojdielnych sacích trubiek dostanete parketovú hubicu 2 v 1 s vymeniteľnými lamelami – kefovými na suché vysávanie, gumovými na mokré.
Nechýba ani štrbinová trubica na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach či kefka s jemnými štetinkami, ktorá zbaví prachu a pavučín aj tak chúlostivé miesta ako sú rámy obrazov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: