Uhlíkový ohrievač Bimar HR 301

Kód: BIMAR_HR301
Neohodnotené
€116,39 –34 %
Uhlíkový ohrievač Bimar HR 301
€116,39 –34 % €76,90 / ks €64,08 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Uhlíkový ohrievač Bimar HR301 je účinné zariadenie, ktoré vďaka uhlíkovým vláknam poskytuje používateľom 4 -krát väčšie pocitové teplo ako pri bežnom ohrievači. Na výber máte z dvoch úrovní ohrevu 500 alebo 1000 W. Zariadenie ponúka aj funkciu oscilácie, vďaka ktorej sa teplo rozšíri ešte rýchlejšie. Integrovaná rukoväť a nízka hmotnosť vám umožnia zariadenie podľa potreby jednoducho premiestniť. Ochranná mriežka z chrómovaného kovového drôtu a spínač s poistkou proti prevráteniu zaistia bezpečné a dlhodobé používanie. Spoľahlivý, rýchly a účinný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
2 zvislé odpory z uhlíkových vlákien
Nastavenia: 0/500/1000W
Ľavá/pravá oscilácia
Spínač s poistkou proti prevráteniu
Integrovaná rukoväť
Plastová základňa
Ochranná mriežka z chrómovaného kovového drôtu
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Max. príkon: 1000 W
Hmotnosť: 3 kg
Rozmery: 380x720x275 mm

Infračervené žiarenie ohrievačov Bimar pozostáva z magnetických vĺn na frekvencii, ktorá je voľným okom neviditeľná, ale ktorú cítime ako teplo priamo na pokožke.
Frekvencia vĺn vyžarovaných uhlíkom a špeciálnymi halogénovými vyhrievacími článkami umožňuje našej pokožke pomocou kremenného prvku alebo obyčajnej halogénovej žiarovky absorbovať viac ako 4 -krát viac tepla ako u iných ohrievačov. Množstvo tepla vnímaného používateľom je teda v skutočnosti 4 -krát väčšie ako pri bežnom ohrievači.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Dodatočné parametre

Kategória: Infražiariče
Bezpečnostná poistka: áno
Napätie V: 230
Ovládanie mobilom: nie
Počet prevádzkových stupňov: 2
Typ infra ohrievača: infra
Výkon: 1000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: