Urobte svoju objednávku ešte dnes a získate od nás automaticky dodatočnú záruku + 1 rok na všetky naše produkty

Tyčový mixér Adler AD 4625w

Kód: ADLER_AD4625W
Neohodnotené
€69,59 –45 % €37,98 / ks €31,65 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Tyčový mixér Adler AD4625 vám umožní pomixovať a ľahko pripraviť všetky druhy kokteilov, krémové polievky, pirohy a ďalšie pokrmy vyžadujúce podobnú konzistenciu. Hrot mixéra je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje možnosť dlhodobého používania. Zariadenie má 5 rýchlostí a funkciu Turbo, pričom regulátor otáčok je elegantne podsvietený.
Mixér Adler AD4625 je vyrobený z odolných materiálov a bol navrhnutý tak, aby ste pomocou niekoľkých rýchlych pohybov mohli pomixovať svoje obľúbené produkty a pripravovať zdravé jedlá. Elegantná povrchová úprava z nehrdzavejúcej ocele v sebe skrýva 850 W motor. Čepele z nehrdzavejúcej ocele zvládnu mixovanie aj tvrdšieho ovocia a zeleniny. Vďaka týmto výhodám môžete zabudnúť na nepríjemné šupky v kokteile a určite skrátiť čas prípravy!

Charakteristika a technické údaje:
5 nastavení rýchlosti
Plynulá regulácia otáčok
Funkcia „Turbo"
Podsvietenie regulácie rýchlosti
Elegantná povrchová úprava z nehrdzavejúcej ocele
Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele
Výkon: nom. 850 W, max. 1500 W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Mixéry ponorné-tyčové
Displej: nie
Drvenie ľadu: nie
Farba: biela/strieborná
Hnetenie: nie
Mixovacia noha: áno
Montáž na stenu: nie
Nádoba: nie
Nástavec na pyré: výrobca neuvádza
Nepretržitá prevádzka: výrobca neuvádza
Pulzný spínač: áno
Regulácia rýchlosti: áno
Sekanie: áno
Šľahanie: nie
Typ mixéra: tyčový
Vákuový: výrobca neuvádza
Výkon: 1500

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: