Tlakomer s hlasovým výstupom BEURER BM 49

Kód: BEURER_BM49
Neohodnotené
€83,99 –40 %
Tlakomer s hlasovým výstupom BEURER BM 49
€83,99 –40 % €49,98 / ks €41,65 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátny plnoautomatický ramenný tlakomer od nemeckého výrobcu Beurer. Tento úžasný prístroj v sebe spája spoľahlivý monitor krvného tlaku a tepu s hlasovou funkciou! Dokáže teda interpretovať výsledky nielen na displeji ale aj zvukovou formou v niekoľkých jazykoch, dostupná je aj čeština!

Pre jednoduchú interpretáciu výsledkov merania tlaku tlakomer disponuje grafickou indikáciou (červené pole - vysoký alebo nízky tlak, zelené pole - optimálny tlak)


Charakteristika a technické údaje:

tlakomer / pulzomer na rameno
funkcia hlásenia hodnoty v 15 jazykoch, vrátane CZ
nastavenie hlasitosti hlásenia
hlasovú funkciu možné úplne vypnúť
veľký ľahko čitateľný displej
2 x 60 pamäťových miest
výpočet priemernej hodnoty za posledných 7 dní
klasifikácia hodnôt vo farebnej škále
detekcia arytmie
pre obvod ramena 22 - 36 cm
funkcia automatického vypnutia
zobrazenie dátumu a času
praktické púzdro
indikácia stavu batérie

Ramenné tlakomery Beurer sú uznané pre ich presnosť, jednoduchosť použitia a cenovú dostupnosť a poskytujú kvalitu za dostupnú cenu každému, kto potrebuje kvalitný monitor krvného tlaku pre domáce použitie. Tlakomery Beurer sú určené na meranie a monitorovanie arteriálneho krvného tlaku na ramene. Meranie je veľmi jednoduché, vhodné úplne pre každého, doma i na cestách. Tlakomery Beurer sú prispôsobené prísnym požiadavkám a špecifikáciám smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach a majú príslušnú značku CE.

Sortiment ramenných tlakomerov Beurer je široký a pokrýva zariadenia od plne automatických jednoduchých modelov s jedným pamäťovým kanálom až po najkomplexnejšie moderné modely s duálnymi pamäťovými kanálmi a dotykovou obrazovkou. Zo širokého sortimentu si vyberie naozaj každý, presne podľa požiadaviek a okolností. Ramenné tlakomery Beurer môžu použiť ľudia všetkých vekových kategórií a môžu byť tiež veľmi užitočné pri starostlivosti o starších v domovoch dôchodcov.

Ramenné tlakomery Beurer boli testované na presnosť a spoľahlivosť a boli označené značkou CE o zdravotníckych pomôckach podľa smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach. Sú tiež v súlade s európskymi normami pre neinvazívne prístroje na meranie krvného tlaku EN1060-1 a EN1060-3. Tlakomery Beurer sú uznávané za najvyššiu kvalitu a presnosť na globálnom trhu zdravotnej starostlivosti. To je skrátka Beurer - prináša spoľahlivosť, presnosť, pohodlie a jednoduchosť použitia za prijateľnú cenu.

;

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakomery ramenné
Batéria súčasťou balenia: áno
Detekcia arytmie: áno
Dotyková obrazovka: nie
Meranie pulzu: áno
Pamäť merania: 2 osôb
Predĺžená manžeta: nie
Tlakomer: áno
Typ batérie: 4xAA
Typ merania: na rameno
Typ tlakomera: tlakomery na rameno
WHO stupnica: áno

Tlakomer s hlasovým výstupom BEURER BM 49

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: