Tlakomer BEURER BM 55

Kód: BEURER_BM55
Neohodnotené
€111,59 –35 %
Tlakomer BEURER BM 55
€111,59 –35 % €72,98 / ks €60,82 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Plnoautomatický ramenný tlakomer od nemeckého výrobcu Beurer. Tento úžasný prístroj v sebe spája spoľahlivý monitor krvného tlaku a tepu. Krásny biely tvar, veľký biely displej s čiernymi číslicami získal aj dizajnovú cenu reddot award 2014!

Úžasný XL displej v má dotykový senzor!

Tlakomer disponuje možnosťou prenesenia údajov o meraniach tlaku do PC alebo smartfónu.

Je teda vhodný na dlhodobé sledovanie stavu kardiovaskulárneho systému. Pre správne fungovanie tlakomera je nutné si zadarmo stiahnuť aplikáciou Beurer HealtManager. 

Tlakomer má tiež unikátnu indikáciu odpočinku - tlakomer je automatický a nespustí meranie (nafukovanie manžety) skôr, než bude osoba naozaj v kľude! 

 

Pre jednoduchú interpretáciu výsledkov merania tlaku tlakomer disponuje grafickou indikáciou (červené pole - vysoký alebo nízky tlak, zelené pole - optimálny tlak)

Charakteristika a technické údaje:


tlakomer / pulsomer na rameno
patentovaný indikátor kľudu pre presné meranie
XL displej bielo podsvietený
dotykové ovládanie
výpočet priemeru hodnôt ráno a večer za posledných 7 dní
2 x 60 pamätí
WHO klasifikácie / detekcia arytmie
manžeta 22 - 36 cm
automatické tlakové predvoľby a deflácia
dátum a čas / automatické vypínanie
signalizácia chyby
kontrolka batérie
puzdro
možnosť pripojenia k PC
(softvér možno ZADARMO stiahnuť z http://update.beurer.com)
batérie súčasťou balenia

 

Ramenné tlakomery Beurer sú uznané pre ich presnosť, jednoduchosť použitia a cenovú dostupnosť a poskytujú kvalitu za dostupnú cenu každému, kto potrebuje kvalitný monitor krvného tlaku pre domáce použitie. Tlakomery Beurer sú určené na meranie a monitorovanie arteriálneho krvného tlaku na ramene. Meranie je veľmi jednoduché, vhodné úplne pre každého, doma i na cestách. Tlakomery Beurer sú prispôsobené prísnym požiadavkám a špecifikáciám smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach a majú príslušnú značku CE.

Sortiment ramenných tlakomerov Beurer je široký a pokrýva zariadenia od plne automatických jednoduchých modelov s jedným pamäťovým kanálom až po najkomplexnejšie moderné modely s duálnymi pamäťovými kanálmi a dotykovou obrazovkou. Zo širokého sortimentu si vyberie naozaj každý, presne podľa požiadaviek a okolností. Ramenné tlakomery Beurer môžu použiť ľudia všetkých vekových kategórií a môžu byť tiež veľmi užitočné pri starostlivosti o starších v domovoch dôchodcov.

Ramenné tlakomery Beurer boli testované na presnosť a spoľahlivosť a boli označené značkou CE o zdravotníckych pomôckach podľa smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach. Sú tiež v súlade s európskymi normami pre neinvazívne prístroje na meranie krvného tlaku EN1060-1 a EN1060-3. Tlakomery Beurer sú uznávané za najvyššiu kvalitu a presnosť na globálnom trhu zdravotnej starostlivosti. To je skrátka Beurer - prináša spoľahlivosť, presnosť, pohodlie a jednoduchosť použitia za prijateľnú cenu.

;

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakomery ramenné
Batéria súčasťou balenia: áno
Detekcia arytmie: áno
Dotyková obrazovka: nie
Meranie pulzu: áno
Pamäť merania: 2 osoby
Predĺžená manžeta: nie
Pulzné oxymetre: nie
Tlakomer: áno
Typ batérie: 4xAAA
Typ merania: na paži
Typ tlakomera: tlakomery na rameno
WHO stupnica: áno

Tlakomer BEURER BM 55

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: