Urobte svoju objednávku ešte dnes a získate od nás automaticky dodatočnú záruku + 1 rok na všetky naše produkty

Stolový mixér Adler AD 4078

Kód: ADLER_AD4078
Neohodnotené
€115,19 –34 % €75,98 / ks €63,32 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolový mixér Adler AD4078 s výkonom 1700 W je ideálny na efektívne a rýchle mletie a mixovanie potravinárskych výrobkov. K dispozícii sú 2 úrovne rýchlosti, keďže každá potravina sa má mixovať s rôznou intenzitou. Okrem toho má 3 funkcie: smoothie, drvenie ľadu a pulznú funkciu. Mixér je vybavený ľahko čistiteľnou sklenenou 1,5-litrovou nádobou a odolnou čepeľou z nehrdzavejúcej ocele.

Základom každého kuchynského vybavenia sú elektrické spotrebiče. Dnes okrem mixéra, hriankovača alebo mikrovlnnej rúry, ktoré nám uľahčujú prípravu jedál každý deň, čoraz častejšie ako absolútne minimum používame mixéry. Využije ich nielen milovník koktailov, pretože vďaka nim môžeme pripraviť veľa chutných prísad a nápojov pre celú rodinu. Stolový mixér Adler AD4078 je moderné a kvalitné zariadenie, ktoré nemôže chýbať vo vašej kuchyni!

Charakteristika a technické údaje:
2 rýchlostné stupne
3 programy: smoothie, drvenie ľadu, pulzný
Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele so 6 reznými hranami
1,5l hrubá sklenená nádoba
Ochrana proti prehriatiu
Jednoduché čistenie - odnímateľné časti
Puzdro z nehrdzavejúcej ocele
Plastové časti bez BPA
Nominálny príkon: 800W
Maximálny príkon: 1700W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.

Dnes je na trhu veľa modelov mixérov, ktoré sa líšia technickými parametrami, materiálmi, z ktorých sú ich časti vyrobené, a vzhľadom. Vybrať ten správny model pre nás a našu rodinu sa môže ukázať ako veľká výzva. Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť pri výbere takého zariadenia, je jeho kapacita a kvalita materiálov, z ktorých je vyrobený. Model AD4078 je vybavený 1,5-litrovou nádobou, ktorá umožňuje pripraviť nápoje, omáčky alebo polievky pre celú rodinu. Dôležité je, že je vyrobená z hrubého skla. Je to pre naše telo oveľa zdravšie riešenie ako plastové. Kryt a nože sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje dlhodobé používanie mixéra. Dôležité je, že výrobok pasty s BPA, ktoré sa považujú za škodlivú chemikáliu a nemali by prísť do styku s potravinami.

Klikni video.

;

Dodatočné parametre

Kategória: Mixéry stolové
Displej: nie
Drvenie ľadu: áno
Farba: strieborná/čierna
Hnetenie: nie
Materiál nádoby: sklo
Mixovacia noha: nie
Montáž na stenu: nie
Nádoba: áno
Objem nádoby: 1,5
Pulzný spínač: áno
Regulácia rýchlosti: áno
Sekanie: áno
Šľahanie: nie
Typ mixéra: stolný
Výkon: 1700

Stolový mixér Adler AD 4078

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: