Urobte svoju objednávku ešte dnes a získate od nás automaticky dodatočnú záruku + 1 rok na všetky naše produkty

Sada na manikúru a pedikúru BEURER MP 60

Kód: BEURER_MP60
Neohodnotené
€115,19 –34 % €75,98 / ks €63,32 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálna sada na manikúru / pedikúru od nemeckej značky Beurer s označením MP 60 disponuje 6 kvalitnými zafírovými nástavcami. Vďaka bezstupňovej regulácii a vysokými otáčkami až 6100 otáčok za minútu je jeho používanie veľmi komfortné. Poradí si s každými nechtami či na rukách alebo nohách, navyše je vhodný pre diabetikov. Praktické puzdro je určené na uskladnenie a jednoduché prenášanie prístroja kamkoľvek.

Prístroj disponuje nástavcami:

Zafírový disk tenký Jemná zrnká na píle disku sa postarajú o nerovnosti. Zvláštne na tomto zafírovom disku je, že rotuje iba vnútorný disk a vrchný okraj zostáva pevný. To umožňuje presné pilovanie nechtov, aby nehrozilo nebezpečenstvo spálenie pokožky rýchlou rotáciou disku.

Valcová frézka
Obrúsenie zrohovateného povrchu nechtov na nohách a ich vyhladenie nahrubo. Valcovou frézku priložte vodorovne k povrchu nechtu a krúživými pohybmi pomaly odstraňujte požadovanú vrstvu nechtu.

Frézka plamienkového tvaru
Na odstránenie zarasteného nechtu. Plamienkovú frézku opatrne priložte na ošetrované miesto a odstráňte potrebné časti nechtu.

Okrúhla zafírová frézka
Tento nástavec slúži na odstránenie kurích ôk. Pokiaľ tento nadstavec používate, uvedomte si, že pri odstraňovaní kurích ôk rýchlo preniknete hlboko do kože a tak môžete poškodiť okosticu.

Ihličková frézka
Ihličková frézka je precízny nástroj. Prosím postupujte pri použití tohto prístroja opatrne, pretože pri zlom použití môže rýchlo dôjsť k zraneniu. Touto frézkou necht odkryte a odumreté časti nechtu ofrézkujte. Frézku na nechty prevádzkujte za nízkych otáčok.

Zafírový kužeľ, dlhý a hrubý
Rýchle odstránenie silne zrohovatenej kože alebo veľkých pľuzgierov na chodidlách a pätách. Nástavec je vhodný na väčšie plochy.

Zafírový disk, hrubý
Hrubá zrnká v zafírové disku pílu a starajú o nechty. Pomocou tohto nástavca si môžete skrátiť silné nechty sami pilníkovaním. Pretože rýchlo odstraňuje veľké plochy nechtov, musíte s nadstavcom zaobchádzať opatrne.

Charakteristika a technické údaje:

profesionálna starostlivosť o nechty a nohy
otáčanie v smere hodinových ručičiek / proti smeru hodinových ručičiek
rýchlosť: 2,600-6,100 ± 12% otáčok za minútu
plynulé nastavenie rýchlosti
vhodné pre diabetikov
protišmyková rukoväť
sieťová prevádzka
praktická schránka na ukladanie
9 vysokokvalitných zafírových nadstavcov v praktickom púzdre

;

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické manikúry a pedikúry
Určené pre: unisex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: