Ručný vysávač ETA 144290000 VERTO LI-ION

Kód: ETA144290000
Neohodnotené
€62,39 –49 % €31,98 / ks €26,65 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručný vysávač ETA Verto bude vašou pravou rukou pri upratovaní drobných nečistôt na podlahách, kobercoch a čalúnenom nábytku. Nezaskočia ho omrvinky, chlpy, mláčky ani ťažko prístupné miesta.
Vďaka kvalitnému 7,2 V Li-ion akumulátoru vám tento príručný pomocník dopraje až 15 minút vysávania, a to nielen tak hocijakého – 3. generácia cyklónového vysávania vás prekvapí svojou efektivitou a rýchlosťou, s ktorou nečistoty zmiznú v útrobách vysávača. O účinnú filtráciu sa potom postará kvalitný HEPA filter.
Vďaka ergonomickej rukoväti, malým rozmerom a nízkej hmotnosti vysávača je navyše manipulácia s ním veľmi pohodlná.
Skoncujte so špinou ručne a stručne!

Charakteristika a technické údaje:
Li-ion akumulátor 7,2 V
výdrž akumulátora 15 min.
doba nabíjania 5 hod.
HEPA filter
objem nádoby na prach 0,5 l / 120 ml vody
PRÍSLUŠENSTVO: štrbinová hubica, kefka s jemnými štetinkami, gumový nadstavec na vodu (stierka), sieťový adaptér, nástenná dobíjacia základňa na nabíjanie a praktické uskladnenie vysávača
suché aj mokré vysávanie
farba: biela/modrá

Neplačte nad rozliatym mliekom. Ručný vysávač ETA Verto Li-ion si poradí so suchým aj mokrým vysávaním. Prach a omrvinky pohltí rovnako dobre ako mláčky vody alebo rozliate mlieko. Oboje putuje do nádobky, ktorá pojme až 500 ml prachu alebo 120 ml tekutín.
Spolu s ručným vysávačom ETA Verto Li-ion dostanete tiež štrbinovú hubicu na vysávanie v ťažko prístupných miestach a kefku šetrnú k textíliám a čalúnenému nábytku. Priložená gumová stierka potom uľahčí upratovanie rozliatych mláčok.
V balení nájdete tiež nabíjací adaptér. Nabíjanie je sprevádzané svetelnou signalizáciou a trvá približne 5 hodín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: