Retro rádio Camry CR 1182

Kód: CAMRY_CR1182
Neohodnotené
€275,99 –31 %
Retro rádio Camry CR 1182
€275,99 –31 % €189,98 / ks €158,32 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

V ére technologického vývoja očakávame tiež nové riešenia, pokiaľ ide o rádiové prijímače. Doma aj v práci máme radi čas, ktorý nám spríjemní hudba alebo obľúbené rozhlasové programy. Použitie technológie Bluetooth v retro rádiu CR1182 umožňuje bezdrôtové pripojenie k zariadeniu, z ktorého prehrávate hudbu, k smartfónu, tabletu alebo počítaču. Elegantný dizajn a drevená povrchová úprava umožňujú rádiu zapadnúť do každého interiéru. Rádio prijíma vysielanie na vlnách FM, AM a DAB +. Prístroj je tiež vybavený ľahko čitateľným LCD displejom.
Tradičný vzhľad priťahuje našu pozornosť, ale vnútro rádia nás poteší ešte viac. LCD displej umožňuje pohodlné ovládanie činnosti prístroja a predstavuje zaujímavý prvok v drevenom kryte. Technológia Bluetooth je výhodou tohto modelu oproti podobným na trhu. Vďaka nemu môžeme prepojiť rádio s takmer akýmkoľvek zariadením a prehrávať vašu obľúbenú hudbu z tabletov, počítačov alebo smartfónov, pričom rádio musí byť v dosahu 10 metrov od jedného z týchto zariadení. Máte obľúbené CD, ktoré nemáte kde prehrať? Naše rádio umožňuje počúvať hudbu z mnohých nosičov vrátane CD. Rádio je navyše vybavené hodinami.
Originálny retro vzhľad s moderným srdcom!

Charakteristika a technické údaje:
Drevená povrchová úprava
Elegantný dizajn
Dosah Bluetooth približne 10 metrov
DAB +
FM
CD
Bluetooth 5.0
AUX
USB
Hodiny
Stereo
LCD displej
Nabíjací USB port
Pamäť pre rádiové stanice
Veľkosť: Výška: 17,5 cm Hĺbka: 21 cm Šírka: 31 cm
Dva vstavané 15W reproduktory
Maximálny výkon: 45W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Počúvanie rádia je jednou z obľúbených činností mnohých milovníkov hudby. Mnohí z nás ju navyše počúvajú celý deň, takže je potrebné zakúpiť si zariadenie, ktoré vydrží aj intenzívne používanie. Tiež veľmi často hľadáme prijímače, ktoré nám umožňujú počúvať hudbu z rôznych zdrojov. Za zváženie stojí kúpa retro Bluetooth rádia CAMRY CR1182. Jedná sa o riešenie, ktoré bude fungovať medzi milovníkmi tradičných i moderných zariadení.
Mnoho ľudí stále oceňuje retro štýl a volí zariadenia v tomto štýle. Majú svoje čaro a ak sú šikovne vybrané, osvedčia sa v moderných aj tradičných interiéroch. Model rádia CR1182 je predovšetkým štýlový dizajn, aerodynamické tvary a drevené puzdro, ktoré ukrýva moderný interiér. Malý prijímač bude perfektný ako zdroj hudby v každej miestnosti. Je to však práve elegantné puzdro, ktoré nás v prvom rade upúta. Rádio vám umožňuje počúvať naše obľúbené programy na FM, AM, ale aj DAB+. Toto je veľmi užitočná kombinácia niekoľkých funkcií. 15 W reproduktory poskytujú čistý a jasný zvuk. Pamäť staníc vám umožní pohodlne uložiť vaše obľúbené a najpočúvanejšie stanice. Pomocou gombíkov na prednej strane rádia vyhľadajte frekvenciu, ktorá vás zaujíma, a uložte ju do pamäte rádia.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Rádioprijímače a rádiobudíky
DAB tuner: áno
Farba: čierna
Hĺbka cm: 21
Hmotnosť kg: 3,53
Internetové rádio: nie
Ladenie: digitálne
Nabíjacia batéria: áno
Počet predvolieb: 20
Retro dizajn: áno
Šírka cm: 31
Výstup pre slúchadlá: áno
Výška cm: 17,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: