Rádiomagnetofón Adler AD 1181

Kód: ADLER_AD1181
Neohodnotené
€103,19 –36 %
Rádiomagnetofón Adler AD 1181
€103,19 –36 % €65,98 / ks €54,98 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak hľadáte prenosné zvukové zariadenie, rádiomagnetofón Adler AD1181 je pre vás ideálnym produktom. Batériová alebo sieťová prevádzka vám umožní počúvať hudbu doma, ale aj počas prázdninových výletov. Jasný LCD displej umožňuje pohodlné ovládanie činnosti prístroja a tlačidlá na prednej strane prehrávača umožňujú rýchlu zmenu nastavení. Zabudovaný ekvalizér vám pomôže naladiť zvuky podľa vašich osobných hudobných preferencií. Zariadenie má vstup USB a AUX. Môžete na ňom počúvať hudbu vo formáte MP3. Teleskopická anténa je užitočná na mieste, kde môžu byť problémy s pokrytím signálu.
Počúvanie hudby kdekoľvek a kedykoľvek je veľkou výhodou. Takto si spríjemňujeme prácu doma, voľný čas strávený s rodinou a priateľmi, prázdninové výlety alebo hodiny strávené v práci. Ak hľadáte prenosné zvukové zariadenie, rádiomagnetofón Adler AD1181 je pre vás ideálnym produktom. Pohodlie a praktickosť v jednom!

Charakteristika a technické údaje:
Výkon: 2 x 1,7 W
USB: MP3
Rádio FM
LCD displej
Batériová alebo sieťová prevádzka
Teleskopická anténa
Pamäť až pre 20 rozhlasových staníc
CD MP3 prehrávač
AUX
Slúchadlový výstup
Ekvalizér: FLAT / CLASS / JAZZ / ROCK / POP

Pri rozhodovaní o kúpe zvukového zariadenia sa vždy oplatí skontrolovať výkon zariadenia. Ovplyvňuje to, ako budú fungovať reproduktory. To je dôležité, pretože výkon by sa mal prispôsobiť veľkosti miestnosti, v ktorej budeme zariadenie používať. AD1181 má dva reproduktory s výkonom každý 1,7 W, takže stačí na počúvanie hudby v práci a či na usporiadanie párty s priateľmi.
Kombinácia viacerých funkcií je nepochybnou výhodou AD1181. FM rádio vám umožňuje počúvať vaše obľúbené rozhlasové stanice a byť informovaný o novinkách z domova a zo sveta. Pamäť až 20 rozhlasových staníc vám umožňuje nastaviť svoje obľúbené stanice a rýchlo medzi nimi prepínať bez toho, aby ste ich museli nastavovať zakaždým, keď chcete stanicu zmeniť. AD1181 tiež umožňuje prehrávanie súborov MP3 cez USB. Vďaka tejto modernej funkcii môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu a albumy svojho milovaného umelca bez toho, aby ste so sebou na dovolenkách museli nosiť početné CD disky. Ak si však vážite zvuk tradičného CD, máte tiež možnosť prehrať ho. Slúchadlový výstup vám umožní počúvať hudbu bez toho, aby ste rušili členov rodiny. A vstup AUX vám umožní pripojiť ďalšie zdroje hudby, napríklad smartphone alebo tablet.

Dodatočné parametre

Kategória: Rádioprijímače a rádiobudíky
Farba: čierna/sivá
Hmotnosť kg: 1,04
Ladenie: digitálne
Podporované médiá: CD
Podporovaný zvukový formát: MP3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: