Prenosná chladnička/mraznička Adler AD 8077

Kód: ADLER_AD8077
Neohodnotené
€647,99 –23 % €499,98 / ks €416,65 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

To, čo určuje funkčnosť prenosnej chladničky ADLER AD 8077 a odlišuje ju od tradičných turistických prístrojov, je veľká kapacita 40 l. Ľahko prístupný LCD displej nás navyše informuje o teplote, pričom rozsah teplôt na displeji je + 20 ° C až -20 ° C. Vďaka tomu môžete skladovať ovocie, zeleninu, nápoje či hotové jedlá. Medzi ďalšie výhody zariadenia patrí tiež efektívny kompresor, ktorý rýchlo znižuje teplotu v chladničke, alebo tri rôzne režimy na ochranu pred vybitím batérie. Tlačidlo úrovne ochrany batérie, ktoré sa nachádza na ovládacom paneli, umožňuje upraviť činnosť zariadenia na dostupné napätie. Chráni tak činnosť prístroja, ale aj batériu vozidla, ktorú používame na napájanie chladničky.
Milovníci cestovania často hľadajú vybavenie, ktoré im uľahčí prechádzanie vybraných trás a ciest. Niektorí z nás hľadajú zariadenie, ktoré bude fungovať v malom priestore, alebo zariadenia na vykonávanie špeciálnych úloh. Turistická chladnička AD 8077 umožní organizáciu dlhšej cesty a uskladnenie produktov vyžadujúcich nízke teploty naozaj ľahko!

Charakteristika a technické údaje:
Prenosná chladnička 40L s kompresorom
Chladnička alebo mraznička podľa potreby
Objem 40 litrov
LCD displej
Teplotný rozsah na displeji + 20 °C až -20 °C
Efektívny kompresor (znižuje teplotu o 20 °C za 35 minút, napájanie DC 12V pri teplote okolia 25 ° C)
Automatická regulácia teploty podľa užívateľského nastavenia na displeji
Jeden chladiaci priestor
Bežné nastavenia teploty pre ukladanie: víno (od + 6 °C do + 18 °C) vakcíny, inzulín (+ 2 °C až -8 °C), ovocie (od + 4 °C do -6 °C), nápoje (+ 2°C až -5 °C), mäso (-10 °C), zmrzlina (-15 °C)
Klimatická trieda: S / SN
Hlučnosť: max. 40 dB
3 režimy ochrany pred vybitím batérie
Pohodlné rukoväte na prenášanie
Tepelná izolácia C5H10
Ekologické chladivo R600a / 40g
Napájanie: DC 12V / 24V - zásuvka do zapaľovača alebo 230V 50 / 60Hz - sieťová zásuvka po použití externého adaptéra (možné dokúpiť, nie je súčasťou dodávky)
Menovitý príkon 45W
Maximálny menovitý prúd je 3,75A / 1,87A
Hmotnosť zariadenia: 14,3 kg
Vonkajšie rozmery zariadenia: 445,0 (výška) x 363,9 (šírka) x 618,6 (dĺžka) mm
Vnútorné rozmery chladiacej komory: 360,0x296,8x283,6mm plus 200,0x163,7x283,6mm

Chladnička je dôležité zariadenie, vďaka ktorému sa môžeme dlhšie tešiť z výrobkov vyžadujúcich skladovanie pri určitej teplote. Ceníme si jej dôležitosť najmä pri dlhších výletoch, kde nás po týždni na obed nasýtia chlebíčky alebo zabalené polievky. To, čo určuje funkčnosť chladničky AD 8077 a odlišuje ju od tradičného turistického vybavenia, je kombinácia chladničky a mrazničky. Ľahko prístupný LCD displej nás navyše informuje o najdôležitejších údajoch, napríklad o teplote.
Ak nechcete používať zásuvku zapaľovača ako zdroj energie, môžete zariadenie po dokúpení adaptéra(príslušenstvo) pripojiť k tradičnej elektrickej zásuvke. Pokiaľ však z nejakého dôvodu dôjde k výpadku napájania, nemusíme sa obávať opätovného nastavenia zvolených parametrov, pretože chladnička je vybavená pamäťovou funkciou. Nízka úroveň prevádzkového hluku prístroja, pohodlné rukoväte na prenášanie a ekologická chladiaca kvapalina sú ďalšími charakteristickými výhodami tohto produktu.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.

Klikni video.

;

Dodatočné parametre

Kategória: Prenosné chladničky
Farba: sivá
Hĺbka cm: 61,9
Napájanie: 12 V/230 V
Objem l: 40
Ochrana proti vybitiu batérie: áno
Šírka cm: 36,4
Výška cm: 44,5

Prenosná chladnička/mraznička Adler AD 8077

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: