Predaj ready-made firiem s okamžitým zápisom do obchodného registra

82544856_128540511951376_5577139188475625472_o.jpg

Čoraz viac podnikateľov sa sťažuje na komplikácie pri zápise ich firmy do obchodného registra. Problémom sú najmä predĺžené lehoty, kvôli ktorým sa už oneskorilo založenie viacerých spoločností.

Najviac prípadov oneskoreného zápisu do obchodného registra zažívajú podnikatelia, ktorí si zakladajú spoločnosť v Bratislave. Tamojšie súdy čelia obrovskému náporu, pre ktorý firmy nestíhajú zapísať včas. Majitelia takto poškodených firiem tak na základe vlastnej skúsenosti odporúčajú pristúpiť ku kúpe ready-made s.r.o. S tou sa totiž zdĺhavému čakaniu vyhnete.

Ready-made firma na kľúč so zápisom v OR SR
Ready-made firmy prinášajú viacero výhod. Tou hlavnou je rýchle a jednoduché založenie. Zákazník si totiž kúpi hotovú firmu na kľúč, ktorá je už kompletne pripravená na podnikanie. V cene balíka je vybavenie všetkých právnych a administratívnych úkonov vrátane dodania potrebných dokumentov. Samozrejmosťou je vybavenie zápisu firmy do obchodného registra.

Ktoré právne náležitosti vybavíme za vás:
- registrácia firmy k dani z príjmov, pridelenie IČO, DIČ
- platná registrácia firmy k DPH, pridelenie IČ DPH
- zápis do obchodného registra, bez ohľadu na miesto pôsobenia
- vybavenie všetkých dokumentov potrebných k podnikaniu
- možnosť dodatočnej úpravy firemných údajov na požiadanie

S ready-made firmou podnikáte už zajtra
Kúpa hotovej ready-made firmy s vybaveným zápisom do obchodného registra vám umožní začať podnikať okamžite. Nečakajú vás žiadne úrady, žiadne predĺžené lehoty, žiadne straty príjmov spôsobené zdržaním pri zakladaní spoločnosti. Spoľahnúť sa môžete aj na diskrétny a seriózny prístup, vďaka ktorému rozbehnete svoje podnikanie naplno už zajtra.

Ak ste pripravení ihneď naštartovať svoj biznis, máme pre vás ponuku šitú na mieru. Oslovte nás kedykoľvek a získajte kompletné informácie o možnosti kúpy hotovej firmy registrovanej k DPH s okamžitým zápisom do obchodného registra.