Urobte svoju objednávku ešte dnes a získate od nás automaticky dodatočnú záruku + 1 rok na všetky naše produkty

Pekáreň chleba Mesko MS 6022

Kód: MESKO_MS6022
Neohodnotené
€239,99 –33 % €159,98 / ks €133,32 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Pekáreň chleba Mesko MS6022 je vaša alternatíva k chlebu dostupnému v obchodoch. Ak vám chýba chuť „pravého chleba" alebo ak si želáte, aby bol pripravený z vysoko kvalitných surovín, môžete si ho upiecť priamo doma.
Pomocou MS6022 si môžete vybrať medzi 15 režimami prípravy cesta a režimami pečenia. Bez ohľadu na to, či máte v úmysle upiecť bochník celozrnného chleba, pripraviť lahodnú marmeládu alebo ľahký francúzsky chlieb, všetko môžete mať čerstvé a voňavé. Vychutnajte si chuť čerstvo upečených výrobkov, pri ktorých rozhodujete o všetkých ingredienciách, ktoré narazili na stôl vašej rodiny!

Charakteristika a technické údaje:
15 programov
Dvojité miešadlo
Odnímateľný košík na pečenie
Príkon 850 W
Programy:
- Klasický chlieb
- Francúzsky chlieb
- Celozrnný chlieb
- Sladký chlieb
- Maslový chlieb
- Bezlepkový chlieb
- Rýchlo rastúci chlieb
- Cesto
- Hnetenie
- Kysnuté cesto
- Cestoviny
- Jogurt
- Džemy
- Pečenie
- Akýkoľvek chlieb (podľa vlastného receptu)

Pekáreň chleba Mesko MS6022 je vybavená dvoma miešadlami, ktoré zaisťujú presnú kombináciu ingrediencií. Početné vybavenie robí z tohto zariadenia radosť! K dispozícii je výber veľkosti bochníka (od 750 do 1250 g) a výber farby kôrky, t.j. stupeň zhnednutia. Vo vnútri je odnímateľná forma pokrytá vrstvou, ktorá uľahčuje odobratie už upečeného bochníka.Ďalšie funkcie, ako je priehľadné veko, udržiavanie teploty alebo oneskorený štart, vám umožňujú kontrolovať proces pečenia. Navyše má zariadenie LCD displej a tlačidlá na ľahko prístupnom mieste, vďaka čomu je používanie tohto zariadenia skutočne intuitívne!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Pekárne na chlieb
Automatické pridávanie prísad: N/A
Displej: áno
Farba: čierna
Materiál: plast
Maximálna hmotnosť chleba: 1,25
Oneskorený štart: áno
Pečenie bagety: áno
Počet miesiacich hákov: 2
Počet nádob na pečenie: 1
Počet programov na pečenie: 15
Program bezlepkového chleba: áno
Program marmeláda: áno
Program rýchleho pečenia: výrobca neuvádza
Program samostatného pečenia: áno
Udržiavanie teploty: áno
Výkon: 850

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: