Neprichádzajte o zisk

Odvediete 100 % prácu, no pri vyplácaní odmeny sa vám neujde celá dohodnutá suma. Časť zisku totiž putuje na účet firmy, cez ktorú ste odmenu za dané služby fakturovali. Takýmto stratám môžete povedať okamžité "nie". Jednoduchým riešením je kúpa hotovej firmy s.r.o.

Čo je hotová firma a ako sa zakladá
Je to spoločnosť ako každá iná. Ide o klasickú s.r.o., ktorá však podnikateľom ponúka okamžité založenie bez absolvovania vstupného procesu. O všetky náležitosti sa totiž postará spoločnosť zodpovedná za predaj takýchto spoločností. Kupujúci sa tak dostane k hotovej firme, na ktorú fakturuje všetky služby dodané odberateľom a tým dosahuje 100 % zisk.

Čo klient kúpou firmy získa:
- hotovú spoločnosť pripravenú na podnikanie
- registráciu firmy k dani z príjmu aj k DPH
- základné splatné imanie vo výške 5000 €
- možnosť dodatočnej zmeny údajov firmy

Takáto firma vám zaistí 100 % zisk
Ihneď po jej kúpe a následnom zápise do Obchodného registra môžete začať fakturovať. Celá fakturovaná čiastka sa tak pripíše priamo na váš firemný účet. Tým sa vyhnete stratám, ku ktorým dochádza v prípade fakturácie na iné spoločnosti, ktoré si zvyknú pýtať pár percent z danej sumy ako „províziu“.

Modelový príklad fakturácie na cudziu firmu:
Celková odmena za stavebné práce: 2000 €
Provízia pre cudziu firmu: 8 % = 160 €
Zisk dodávateľa prác: 1840 €

Modelový príklad fakturácie na vlastnú firmu:
Celková odmena za stavebné práce: 2000 €
Provízia pre cudziu firmu: 0 %
Zisk dodávateľa prác: 2000 €

Obrovským plusom kúpy vlastnej ready-made firmy nie je len 100 % zisk za odvedenú prácu. Majitelia týchto spoločností majú zároveň prehľad o svojich príjmoch, ktoré sú na rozdiel od fakturácie na inú firmu nadobúdané v úplnom súlade so zákonom.

Stante sa tiež majiteľom hotovej spoločnosti už dnes.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať