Nástenný konvektor Dimplex DX 410E (1000W)

Kód: DIMPLEX_DX410E_1KW
Neohodnotené
€194,39 –37 %
Nástenný konvektor Dimplex DX 410E (1000W)
€194,39 –37 % €121,98 / ks €101,65 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktný a zároveň výkonný konvektor Dimplex DX určený pre montáž na stenu, ponúka elektronický izbový termostat, nastaviteľný od 4 do 32 °C, pričom o aktuálne nastavenej teplote Vás informuje LCD displej. Konvektor je vybavený pokročilým riadiacim systémom s týždenným programátorom a funkciou "Eco-Start", ktorá určuje dobu, po ktorú je ohrievač zapnutý pre dosiahnutie požadovanej teploty. Zariadenie sa „učí" zo správania používateľa, kedy a ako môže čo najefektívnejšie vykurovať, čo z neho robí ideálne vykurovacie zariadenie pre prírodu. Rada konvektorov Dimplex DX vyniká svojim kompaktným dizajnom a pevným plášťom z vysoko kvalitnej ocele.
Elektrický konvektor DX nasáva zdola chladný vzduch, ktorý sa potichu dopravuje smerom hore a zohrieva sa, kde potom vychádza a rovnomerne a rýchlo vyhrieva miestnosť. Aj menšie zariadenia série DX sú schopné zabezpečiť silné vykurovanie, pretože kompaktná konštrukcia znamená, že nestratia nič zo svojho vykurovacieho výkonu.

Charakteristika a technické údaje:
Samoučiaci sa automatický vykurovací systém "EcoStart"
Základný konvektor pre montáž na stenu
Elektronický, plynulý izbový termostat (+4 až +32 °C)
LCD displej
Napájanie: 230 V / 50Hz
Trieda ochrany: I, IP20
Klasický dizajn
Farba: biela
Prevedenie: plášť z oceľového plechu s čiernymi bokmi
Týždenný program a časovač
Ochrana proti zamrznutiu (+5 °C)
Ochrana pred prehriatím(tepelná poistka)
Certifikácia: VDE
Pripojovací kábel pre pevné pripojenie: cca 1,5m
Príkon: 1000 W
Dĺžka: 57,5 cm
Výška: 35 cm
Hĺbka: 12,4 cm
Hmotnosť: 4,1 kg

Konvektory od nemeckého špecialistu Dimplex s označením DX – kompaktné konvektory s nízkou spotrebou elektrickej energie, vysoko kvalitným vykurovacím telesom a vysoko presným termostatom. Kompaktné a výkonné konvektory sú určené na trvalé pripojenie a svojou veľkoobjemovou cirkuláciou vzduchu zabezpečujú, aby bola každá izba, v ktorej sú teplá a pohodlná. Nástenné konvektory série DX od Dimplexu sú vhodné ako doplnkové alebo prechodné vykurovanie ale aj ako úplné vykurovanie, napríklad v rekreačnom dome alebo v spoločenskej miestnosti. Kvalita, ktorá nesklame.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické konvektory
Možnosť montáže na stenu: áno
Napätie V: 230
Termostat: áno
Výkon: 1000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: