Nástenná stanica na výplach očí SP10

Neohodnotené
€24,22 / ks €20,18 bez DPH
Na sklade viac ako 20 ks
Variant
Ampulky obsahujúce sterilný fyziologický roztok chloridu sodného (0,9 %). Zodpovedá prirodzenej slanosti (salinite) oka. Výplach očí je určený na odstránenie cudzieho predmetu v oku prúdom kvapaliny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletne vybavená nástenná stanica na výplach očí. Ampulky určené na výplach očí obsahujú sterilný fyziologický roztok chloridu sodného (0,9 %). Zodpovedá prirodzenej slanosti (salinite) oka. Výplach očí je určený na odstránenie cudzieho predmetu v oku prúdom kvapaliny. Najviac ho oceníte v miestach bez vodovodnej prípojky, kedy je nutné čo najrýchlejšie dostať predmet preč z oka (stavenisko, veľké výrobné haly a pod). Vďaka umiestneniu malého zrkadla priamo na stanici je možné oko sledovať. Stanica je vyrobená z pevného, ​​ale pritom ľahkého plastu. Pripevnenie stanice na stenu je jednoduché, otvory na skrutky sú už predvŕtané. Pripevňovací materiál nie je súčasťou.
Technický popis
Stanica je vyrobená z pevného, ​​ale pritom ľahkého plastu. Pripevnenie stanice na stenu je jednoduché, otvory na skrutky sú už predvŕtané. Pripevňovací materiál nie je súčasťou. Stanica pre výplach očí obsahuje: 10x ampulka s fyziologickým roztokom 2x sterilné očné krytie zrkadlo a návod na použitie Rozmery: 24,5 cm x 33 cm x 2,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: