Urobte svoju objednávku ešte dnes a získate od nás automaticky dodatočnú záruku + 1 rok na všetky naše produkty

Mechanická osobná váha Adler AD 8151B

Kód: ADLER_AD8151B
Neohodnotené
€16,98 / ks €14,15 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Mechanická osobná váha Adler AD8151 je produkt pre tradicionalistov, ľudí, ktorí ocenia jednoduchosť zariadení a moderný dizajn. Modrá farba je elegantná a určite bude pasovať do modernej aj tradičnej kúpeľne. Ľahké použitie a kvalitné spracovanie vám umožnia užívať si tento produkt na dlhú dobu.
Kvalita prvkov použitých pri výrobe, malé rozmery, bezpečný kalibračný gombík a jednoduchosť čistenia nášho produktu sú určite jeho najväčšími výhodami! Stačí položiť váhu na podlahu, stúpiť na ňu a výsledok si môžete okamžite prečítať. Po použití ju môžete zasunúť pod skrinku alebo uložiť do zásuvky. Na čistenie používajte iba vlhkú handričku a utrite dosucha. Displej vám nikdy nezhasne, pretože nemusíte vymieňať batérie: praktické a spoľahlivé!

Charakteristika a technické údaje:
Mechanická váha
Nosnosť 130 kg
Presnosť: do 60 kg - 1200 g, nad 60 kg - 2000 g
Jednoduché použitie
Vysoká kvalita

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Mechanické
Analógový: áno
Farba: biela/modrá
Materiál dosky: Plast
Nosnosť: 130
Presnosť g: 1000
Smart: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: