Lapač hmyzu Camry CR 7936

Kód: CAMRY_CR7936
Neohodnotené
€50,39 –57 %
Lapač hmyzu Camry CR 7936
€50,39 –57 % €21,56 / ks €17,97 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Lapač hmyzu Camry CR7936 je moderné zariadenie, ktoré komplexne rieši problém rušivého hmyzu v našom prostredí. Prístroj priťahuje hmyz pomocou LED svetla s vlnovou dĺžkou 395 nm, nasáva ventilátorom do vnútra zariadenia, kde v nádobe pod ventilátorom hmyz dehydruje. Zachytený hmyz, ktorý stále žije, láka opačné pohlavie svojho druhu feromónmi a tak lapač priťahuje ešte viac hmyzu. Prístroj odstraňuje hmyz z prostredia bez použitia chemikálií. Je to omnoho estetickejšie ako zavesenie nálepiek na hmyz ako to urobili naše babičky. V porovnaní s aerosólmi prístroj nevypúšťa žiadne chemikálie, nevystavuje nás tak vdychovaniu dusivých plynov a škodlivých látok. Vysoko kvalitný dizajn zároveň uľahčuje zavesenie alebo položenie do chodby, na verandu alebo na vstavanú terasu.
Za zmienku stojí aj skutočnosť, že prevádzková plocha zariadenie je až do 100 m2. Bude teda účinný aj vo väčších miestnostiach, ubytovacích zariadeniach, chodbách alebo verandách. Životnosť LED žiarovky sa odhaduje na 10 000 hodín, takže bude fungovať naozaj dlho! Tichá prevádzka zariadenia pod 45 dB znamená, že si ho vôbec nevšimneme. Okrem toho jeho práca nie je sprevádzaná takým bežným praskajúcim zvukom, keď je hmyz usmrtený elektrickým prúdom. Vysoká kvalita a žiadna chémia!

Charakteristika a technické údaje:
UV svetlo priťahuje hmyz, ventilátor ho nasáva a ukladá
Bezpečné pre ľudí aj zvieratá - funguje bez použitia chemikálií, bez uvoľňovania škodlivých látok
Účinná ochrana proti: komárom, muškám, osám a moliam
395 nm LED UV svetlo na prilákanie hmyzu
Masívna konštrukcia z kovu
Prevádzková poloha: voľne stojace alebo visiace
Použitie: v interiéri
Prevádzková plocha do 100 m2
Životnosť LED žiarovky 10 000 hodín
Veľký kontajner na hmyz
Rozmery: 17 x 17 x 25 cm
Tichá prevádzka: 45 dB
Výkon zariadenia: 4 W
Napätie: 220-240 V,  50/60 Hz

Spôsob použitia je dôležitý z hľadiska výkonu. Umiestnite zariadenie na miesto, ktoré je vystavené zvýšenej aktivite hmyzu. Odporúčame zavesiť zariadenie 2 metre nad podlahu, pretože hmyz často letí nízko. Vyžarované ultrafialové žiarenie je úplne neškodné pre ľudí aj domáce zvieratá a puzdro vyrobené z kovu zabezpečí na dlhodobé používanie lampy. Pred zapnutím svetla pripojte zariadenie k elektrickej zásuvke a vypnite všetky silné svetlá na 10-20 minút. Zariadenie používajte mimo miest silne vystavených UV žiareniu a žiarivkám.

Dodatočné parametre

Kategória: Lapače a odpudzovače
Druh škodcu: hmyz
Farba: čierna
Hmotnosť kg: 0,51
Účinnosť do: 100
Výkon: 4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: