ČISTIČKA VZDUCHU ZEPTER Therapy Air Ion

1 hodnotenie
 
Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Bežná cena €1 069
Ušetríte €340 (–32 %)
Cena €607,50 bez DPH
€729    
Kód tovaru 197
Kategória ČISTIČKY VZDUCHU
 

Therapy Air Ion je účinná čistička vzduchu, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky. Predstavuje najefektívnejšie riešenie čistenia vzduchu. Eliminuje problémy súvisiace s moderným životným štýlom a životným prostredím, dôsledkami ktorých sú ochorenia ako chronické chrípkové stavy, alergie, ochorenia dýchacieho ústrojenstva, ochorenia cievneho systému alebo rakovinové ochorenia.

Therapy Air Ion predstavuje novú technológiu čistenia vzduchu. Je to štýlovy, technický, multifunkčný a ľahko používateľný prístroj napodobňujúci prírodné pochody, čím umožňuje vychutnávať si čistý vzduch ako v lese, všade okolo vás. Dokonale sa hodí do domácnosti i do kancelárie a je neodmysliteľnou pomôckou v boji proti alergiam alebo astme. To isté platí aj pre pracovné prostredie, verejné priestranstvá, reštaurácie, telocvične, kiná a všetky miesta, na ktorých sa ľudia zhromažďujú, žijú, jedia a pracujú. Prístroj je ideálny predovšetkým pre vašu domácnosť, kde vy a vaša rodina trávite väčšinu svojho času.

Prístroj pracuje na princípe filtrácie, čistí vzduch a obohacuje ho zápornými iónmi. Činnosť bezporuchového filtračného systému zefektívňujú vlastnosti vysielaných záporných iónov.

Účinné zariadenie tvorí: päťstupňový filtračný systém a generátor záporných iónov.

1. ANTISTATICKÝ FILTER:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Odstraňuje väčšie čiastočky prachu, plesní, vlasov, šupín, chlpov zo zvierat atď. Čistenie predného antistatického filtra je raz za 2 - 4 týždne, na odstránenie prachu z filtra použite parný čistič.

2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER: Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Odstraňuje všetky zvyšné malé čiastočky prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón, peľ atď. a zároveňchráni HEPA filter umiestnený hneď vedľa neho. Výmena filtra je raz za 4 - 6 mesiacov.

3. HEPA FILTER:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Eliminuje najmenšie čiastočky prachu a tabakového dymu a antibakteriálny tiabendazol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, plesňové spóry a mikróby, čím zabraňuje riziku infekcie. Výmena filtra je raz za 12 - 24 mesiacov.

4. ANTIALERGÉNNY FILTER:Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Je zmes striebra, apatitu (minerál) a antibakteriálneho činidla, ktorá je obzvlášť účinná proti baktérii legionella (Legionella bacillus), mimoriadne nebezpečnej pre bábätká. Filter obsahuje extrakt z listov ginkgo biloba, ktoré sa účinne používajú pri astme, ochoreniach pľúc a problémoch s obehovým systémom, ako aj na odstránenie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií. Výmena filtra je raz za 6 - 12 mesiacov.

5. UHLÍKOVÝ FILTER: Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Eliminuje nepríjemné pachy z jedál, jedovatých plynov a ďalšie nepríjemné pachy vďaka vysokým absorpčným vlastnostiam. Výmena filtra je raz za 12 - 24 mesiacov.

Všetky filtre sú umiestnené v špeciálnom puzdre a spoločne tvoria jeden komponent. Zaberajú málo miesta a dajú sa jednoducho vymeniť. Všetky látky znečisťujúce ovzdušie sa eliminujú prechodom vzduchu cez 5 filtrov, ktoré pôsobia ako nepriepustné bariéry. Tieto špeciálne filtre neprepúšťajú znečisťujúce látky a vypúšťajú len úplne čistý vzduch. Očistený vzduch vstupuje do modulu so zabudovaným iónovým generátorom, kde sa obohacuje zápornými iónmi.

Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

Tichý a účinný prístroj pozostáva z dômyselných mechanizmov a špeciálnych individuálnych komponentov, ktoré umožňujú jeho veľmi jednoduchú prevádzku:

  • ventilátor nasaje vzduch z miestnosti a odvedie ho do filtračného systému,
  • očistený vzduch potom prechádza cez generátor záporných iónov, kde sa obohacuje o záporné ióny,
  • keď je koncentrácia záporných iónov dostatočne vysoká, záporné ióny a pozitívne nabitý prach a mikrobiologické čiastočky lietajúce v ovzduší sa vzájomne priťahujú,
  • prachové čiastočky sa stanú ťažšími a skôr než padnú na zem ich úplne eliminuje filtračný systém Therapy Air Ion,
  • očistený vzduch je potom odvedený do okolitej atmosféry.
  • Počas chodu Therapy Air Ion sa proces neustále opakuje s mimoriadne pozitívnymi výsledkami.

Protialergický ochranný Ag filter

Ag/apatit, antimikrobiálna látka je netkaná rohož na odstránenie baktérií a bacilov legionella, ktoré sú nebezpečné najmä pre deti. Extrakt z listu ginkgo biloba sa spracúva vnútri telesa prístroja, čím sa eliminujú alergénne materiály, chrípkové vírusy a baktérie.

Technické parametre

Výkon      328 m3/h
Hlučnosť      min. 21 - 46 dB
Rozmery      544 x 181 x 510 mm
Hmotnosť      8,8 kg

Výhody čističky


Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

 

 

 

Certifikát :

Tai-10

 

 

 

 

 

 

Druh čističky vzduchu
HEPA filter áno
Hlučnosť 46 dB
Hmotnosť 8.8 kg
Ionizátor áno
Výrobca ZEPTER
Vzduchový výkon 328 m3/h
Záruka 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: