Bluetooth reproduktor Camry CR 1172

Kód: CAMRY_CR1172
Neohodnotené
€68,39 –49 % €34,90 / ks €29,08 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Reproduktor Camry CR1172 je vybavený technológiou Bluetooth, takže môžete prehrávať hudbu z rôznych zdrojov. Produkt bol navrhnutý pre všetkých milovníkov hudby, ale aj technikov! Zariadenie je navyše vybavené USB portom na prehrávanie súborov mp3, vďaka čomu počas výletov stačí vziať iba USB disk alebo micro SD kartu. Je tiež možné pripojiť ďalšie zdroje zvuku pomocou konektora AUX. Zariadenie sa dá použiť aj ako FM rádio.
Počúvanie hudby je jednou z obľúbených aktivít väčšiny z nás. Páči sa nám tento spôsob relaxácie v práci, mimo nej aj v súkromnom čase strávenom s rodinou a priateľmi. Hudba nás sprevádza aj na cestách a v závislosti od toho, kam ideme, môže byť počúvanie problematické! Stačí sa však vybaviť prenosným Bluetooth reproduktorom Camry CR1172 a zabudnete na akékoľvek technické problémy!

Charakteristika a technické údaje:
Bluetooth
Rádio
USB port
Vstup AUX
Mikrofónny vstup
Podpora micro SD karty
1200mAH batéria
RGB LED podsvietenie
30 W hudobný výkon

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Reprosústavy a reproduktory
Aux in: ání
Bluetooth: áno
Farba: čierna
FM tuner: áno
Hĺbka cm: 16
Hmotnosť kg: 0,98
LCD displej: áno
Slot na pamäťovú kartu: áno
Šírka cm: 32
Vstup USB: áno
Výkon: 30
Výška cm: 20
Wifi: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: