Benzínová kosačka TEXAS ZT 5110TR/WE

Kód: TEXAS_ZT5110TR-WE
Neohodnotené
€706,79 –4 %
Benzínová kosačka TEXAS ZT 5110TR/WE
€706,79 –4 % €679,98 / ks €566,65 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Benzínová kosačka TEXAS ZT 5110TR/WE je vybavená našimi najvýkonnejšími motormi kosačky na trávu s objemom 196 cm3 a elektrickým štartovaním (štart stlačením tlačidla). Kosačka má pojazd a má šírku záberu 51 cm a veľký 65 l zberný kôš. ZT je skratka pre Zero Turn a znamená, že s modelmi s dvomi otočnými prednými kolesami sa oveľa ľahšie manévruje, keďže sa kosačka otáča na mieste. Ľahko sa dá manévrovať okolo stromov, záhonov a podobne, bez toho, aby ste museli otáčať riadidlá kosačky. Predné kolesá sa dajú jednoducho zaaretovať, aby jazdili len priamo vpred, alebo ich môžete nechať voľne otáčať pre optimálnu manévrovateľnosť. Všetky modely ZT disponujú množstvom inteligentných funkcií, ktoré spĺňajú potreby užívateľa. Sú samohybné (majú pojazd) s extra veľkými zadnými kolesami pre jednoduchšie manévrovanie, majú funkciu plynu a sýtiča integrovanú v ovládacom paneli (s držiakom na fľašu), podložky v štíte pre ľahké čistenie vodou, guľôčkové ložiská vo všetkých kolesách a funkciu 3-1 : zadný zber, zadné vyhadzovanie, mulčovanie . Pomocou extra veľkej a pohodlnej rukoväte na nastavenie výšky možno rýchlo a jednoducho nastaviť výšku kosenia v 6 rôznych polohách od 28-75 mm. Predné kolesá sú prepracované a dávajú nový a elegantný vzhľad a skalný štít je navrhnutý tak, aby zabezpečil ešte lepšiu schopnosť zberu pre všetky druhy trávy.
Texas odporúča používať bezolovnatý benzín 98/100 (tiež nazývaný E5) na všetky naše benzínové motory -2-taktné aj 4-taktné, aj keď prevádzkové pokyny uvádzajú bezolovnatý 95 benzín.
Od 1. januára 2020 sa totiž do 95-benzínu (E10) primiešava 10 % bioetanolu oproti predchádzajúcim 5 % a väčšie množstvo bioetanolu časom priťahuje kondenzáciu / vodu a skracuje trvanlivosť benzínu, čo môže mať za následok horšie spaľovanie a problémy so štartovaním. Kosačka je dodávaná bez motorového oleja!

Charakteristika a technické údaje:
Výrobca motora: Texas
Model motora: TG670EV
Typ motora: 4-takt
Zdvihový objem: 196 ccm
Objem nádrže: 1 liter
Výkon: 3,6 kW pri 2800 ot./min.
Hlučnosť: 98 dB
Vzduchový filter: Papierový s penovým predfiltrom
Štartér: ťahací štartér a E-štart
Motorový olej: SAE 30
Palivo: Bezolovnatý benzín
Objem motorového oleja: 0,6 litra
Mulčovanie: Áno
Maximálna rýchlosť vpred: 3,6 km/h
Riadidlá: Nastaviteľné
Výška rezu: 28-75 mm
Šírka rezu: 51 cm
Zadné vyhadzovanie: Áno
Pojazd: Áno
Nože: 1 ks
Výškové nastavenie: Centrálne
Nôž: kov
Štít: Oceľ
Výškové nastavenie: 6 polôh
Regulácia plynu: Áno
Veľkosť predných kolies: 8 palcov
Veľkosť zadných kolies: 11 palcov
Objem koša: 65 litrov
Hmotnosť: 43,7 kg

TEXAS je 100% dánska rodinná firma, ktorá vyrába záhradnú techniku od roku 1960. Všetko to začalo so záhradnými kultivátormi, no dnes sa sortiment rozšíril na všetky typy motorových záhradných strojov (elektrický, batériový a benzínový pohon). Hrdé tradície sa začali v továrni v Dánskom Odense, kde dodnes sídli. TEXAS vlastní 2 továrne, ktoré vyrábajú väčšinu našich záhradných strojov. To dáva plnú kontrolu nad vývojom, kvalitou a kontrolou, ako aj zodpovednú a modernú výrobu.

PRED VÝBEROM KOSAČKY NA TRÁVU

Pred výberom kosačky na trávu je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Napríklad, aký veľký
je váš trávnik, aké funkcie by mal mať stroj (3-v-1/4-v-1) a aké funkcie potrebujete.

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové kosačky s pojazdom
Bočné vyhadzovanie: nie
Centrálne nastavenie rezu: áno
Elektrický štart: áno
Hlučnosť: 98
Hmotnosť kg: 43,7
Mulčovanie: áno
Podvozok: oceľ
Pojazd: áno
Pracovná šírka: 51
Typ: rotačná
Typ motora: 4-taktný
Veľkosť koša: 65
Výkon kW: 3,6
Značka motora: Texas

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: