Akumulačné kachle EMKO 4kW vrátane 24ks tehál

Kód: EMKO_4KW
Neohodnotené
€1 478,64 –19 %
Akumulačné kachle EMKO 4kW vrátane 24ks tehál
€1 478,64 –19 % €1 192,19 / ks €993,49 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Akumulačné kachle EMKO sú vyrábané na najmodernejších CNC vysekávacích a ohraňovacích strojoch a konečná povrchová úprava práškovým lakovaním sa vykonáva na plne automatizovanej linke. Všetky použité technologické procesy vedú k najvyššej kvalite finálneho výrobku.

Kachle EMKO sú hospodárnym riešením pre vykurovanie celého bytu či domu s možnosťou regulácie teploty v jednotlivých miestnostiach. Využívajú výhodnú sadzbu elektriny, čím zaručujú nižšie náklady na vykurovanie. Feolitové jadro akumulačných kachlí sa v dobe lacnej sadzby elektriny, tzv. nočného prúdu, ohrieva na vysokú teplotu, ktorá sa vďaka kvalitnej izolácii udrží v kachliach celý nasledujúci deň a prirodzeným sálaním ohrieva vzduch v miestnosti, a to už po dvoch hodinách nabíjania.

Charakteristika a technické údaje:
kvalitný český výrobok spĺňajúci normy CE
rýchla a jednoduchá inštalácia
dvojrýchlostný ventilátor s tichým chodom
kapilárny nabíjací termostat
kapilárny poistný termostat
ochrana proti prehriatiu
farba: biela
4000 W
24 tehál (hmotnosť 1 tehly 5,5kg)
celková váha: cca 160 kg
rozmer (š/v/h): 68,5 x 68 x 29,5 cm

Akumulačné kachle EMKO CZ sú českým výrobkom s dlhoročnou tradíciou výroby. Firma získala nielen certifikát kvality zodpovedajúci požiadavkám technických predpisov v ČR, ale aj ES certifikát, spĺňajúci prísnejšie normy EÚ. Firma EMKO CZ používa do svojich akumulačných kachlí kvalitné francúzske elektrokomponenty: vykurovacie telesá, ventilátory a vstavané termostaty.

Aký typ kachlí si vybrať
Najskôr si zmerajte dĺžku, šírku a výšku miestnosti, získané údaje vynásobte a získate tak veľkosť miestnosti v m3. Potom stanovte veľkosť príkonu: 1000 W pripadá na 10 -15 m3 (podľa kvality tepelnej izolácie miestnosti). Na našom webe potom nájdite zodpovedajúci typ akumulačných kachlí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: