AdBlue 1000 l IBC !!! DOPRAVA ZADARMO !!!

Kód: 509
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
AdBlue
€1 000 €1 200 vrátane DPH
Skladom (10 ks)

!!! DOPRAVA ZADARMO !!!

VRÁTANE NEVRATNÉHO IBC KONTAJNERA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uvedená cena je konečná (1000 litrov AdBlue + IBC kontajner + doprava na území SR )

AdBlue® je 32,5% vodný roztok močoviny vyrobený z technicky čistej močoviny a demineralizovanej vody. je to bezfarebná, číra kvapalina slabo zapáchajúca po amoniaku. Roztok je bez toxických vlastností, na ľudský organizmus nepôsobí agresívne. Nemá horľave vlastnosi, nie je zatriedený ako nebezpečný na prepravu.

Mimoriadne čistý roztok špeciálne vyvinutý pre dieselové motory so systémom SCR.

Špecifikácia

  • 1000 litrov
  • balenie nevratný IBC kontajner
  • certifikovavý roztok AdBlue
  • zodpovedá STN ISO 22241

AdBlue je vodný roztok močoviny, ktorý sa skladá z 32,5 % z technicky čistej močoviny a zo 67,5 % z destilovanej vody*. Tento roztok pomáha výrazne znižovať emisie oxidov dusíka (NOx) u vznetových motorov, a zaisťuje tak aj splnenie stále prísnejších zákonom predpísaných noriem pre výfukové plyny.

Pre osobné automobily sú od 1. 9. 2015 na základe normy pre výfukové plyny Euro 6 záväzné nové, prísnejšie limitné hodnoty oxidov dusíka pre osobné automobily so vznetovým motorom. Preto je nutné použiť aj pre mnoho osobných automobilov čistenie výfukových plynov prostredníctvom AdBlue.

* technický názov AdBlue je Aqueous Urea Solution AUS 32. Požiadavky na kvalitu v AdBlue sú stanovené v platnej norme ČSN ISO 22241.

Hoci AdBlue je zaradený medzi neškodné látky, môže reagovať s určitými materiálmi:

  • AdBlue môže mať korózny účinok na niektoré kovy, a preto pri kontakte s lakom automobilu ihneď povrch opláchnite vodou.
  • ak dôjde pri plnení nádrže pre AdBlue nachádzajúce sa v batožinovom priestore na rozliatie, odporúčame vykonať následné opláchnutie vnútorného priestoru vodou a vykryštalizovaný AdBlue vysať vysávačom. Môže vzniknúť zvyškové znečistenie.
  • môže dôjsť k znečisteniu textílií, tieto už potom prípadne ani nemožno vyprať.

Skladovacie podmienky: skladujte v chladných, nie však mrazivých skladoch, pri teplote 8-30 °C. Pri teplote -11°C dochádza ku kryštalizácii produktu.

Dodatočné parametre

Kategória: ADBLUE
Balenie: IBC kontajner
Objem: 1000 l
AdBlue: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: